واردات ورق نیکل، ترخیص ورق نیکل

ترخیص ورق نیکل، واردات ورق نیکل

واردات ورق نیکل، ترخیص نیکل توسط بازرگانی جهان ترخیص:

یکی از تخصص ترین فعالیت های بازرگانی جهان ترخیص ورق نیکل/ واردات نیکل می باشد. شرکت بازرگانی جهان ترخیص با تیم حرفه ای خود و با استفاده از دفاتر خود در کشورهای چین، ترکیه، امارات توانسته است در زمینه واردات نیکل/ ترخیص نیکل حرف اول را در کشور بزند. خدمات جهان ترخیص در این زمینه شامل:

1- منبع یابی حرفه ای ترخیص نیکل جهت یافتن بهترین کیفیت و کمترین قیمت از تامین کنندگان در کشورهای مختلف

2- مذاکره و دریافت پروفرمای واردات ورق نیکل

3- انجام امور ثبت سفارش و اخذ مجوز از سازمان صنعت معدن و تجارت

4- دریافت تخصیص نیمایی از بانک مرکزی

5- انجام امور حواله

6- انجام بازرسی از کالا جهت اطمینان از کیفیت بار ارسالی

7- انجام امور حمل ترخیص ورق نیکل

8- ترخیص نیکل و تحویل به مشتری

این شرکت با داشتن گروهی حرفه ای و کامل قادر به انجام کلیه پروسه ها بدون مشکل می باشد.

هزینه واردات نیکل/ هزینه ترخیص نیکل:

همانطور که میدانید جهت واردات و ترخیص نیکل بصورت ورق یا صورت های دیگر هزینه هایی وجود دارد که یک شرکت حرفه ای باید همان ایتدای امر تاجران را در جریان ان قرار دهد. بر اساس گزارشات بازرگانی جهان ترخیص متخصص در زمینه واردات و ترخیص ورق نیکل کلیت هزینه ها شامل موارد زیر میگردد:

1- هزینه منبع یابی:

البته باید خاطرنشان کرد که این هزینه مخصوص مشتریانی است که منبع و سورس مشخصی را نمی شناسند و از ما میخواهند که یک فروشنده خارجی معتبر پبدا کنیم. تیم تحقیقات ما با یک فعالیت سازمان یافته و گسترده و با استفاده از ابزارهای خود از جمله دفاتر خود در کشورهای دیگر چندین منبع برای خرید ورق نیکل پیدا میکند و با اعتبارسنجی انها و بررسی اینکه کدام منبع اعتبار بالاتری دارد و از لحاظ کیفیت ئرق نیکل و همچنین قیمت رتبه بهتری داشته باشد ان را انتخاب می نماید.

2- هزینه ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت به ادرس www.ntsw.ir و پیگیری وکلای شرکت جهت اخذ مجوزات مربوطه از سامان صمت استان

3- هزینه حمل تا گمرک ایران:

معمولا بازرگانی جهان ترخیص با تجربه ای که در واردات و ترخیص ورق نیکل دارد این بخش را هم با کمترین هزینه برای مشتری تمام می کند و با یک حمل با کیفیت و ارزان جنس را بسلامت به گمرک ایران حمل می کند.

4- هزینه عقد قرارداد بیمه و بازرسی:

در این مرحله بشرکت ما جهت ترخیص ورق نیکل و واردات نیکل با یک شرکت بیمه و همچنین یک شرکت بازرسی قرارداد امضا میکند تا کالا بسلامت بیمه شود و بتواند مجوزات لازم جهت ارائه به سازمان استاندارد را اخذ نماید.

5- هزینه حواله جات بانکی:

هر پرونده ای با توجه به شرایط و مقتضیاتش از یک روشی جهت انتقال ارز استفاده می کند که دپارتمان مالی ما کم هزینه ترین و بهترین روش را همواره جهت انتقال ارز ترخیص نیکل برای مشتری انتخاب می کنند.

6- هزینه های ترخیص ورق نیکل:

این هزینه ها که بعد از رسیدن با به گمرک ایران و اغاز فرایند ترخیص اغاز میشود باید پرداخت گردند. این هزینه ها شامل 5 درصد حقوق عوارض تعرفه واردات و ترخیص نیکل می باشد. به علاوه 9 درصد ارزش افزوده و همچنین 4 درصد مالیات علی الحساب که براساس ارزش CIF کالا و ارز گمرکی باید پرداخت گردند.

7- هزینه های ترخیص و انبارداری

8- هزینه کارت بازرگانی:

اخرین مورد هزینه هم جهت واردات و ترخیص با کارت بازرگانی می باشد که بعنوان دستمزد به شرکت بازرگانی جهت ترخیص نیکل پرداخت می گردد.

*** این هزینه ها کلی میباشند و دارای جزئیاتی می باشند که فقط شرکت هایی که سابقه واردات و ترخیص ورق نیکل را دارند می توانند ارائه کنند.

*** جهت استعلام هزینه های واردات ورق نیکل و اگاهی از تعرفه واردات نیکل و تعرفه ترخیص نیکل کافیست با کارشناسان ما تماس حاصی فرمائید.

کاربرد های ورق نیکل:

نیکل را میتوان عنصری با خاصیت الیاژی نامید که بیشتر در ترکیب با عناصر دیگر آلیاژ های مختلف با کاربرد های مختلفی را می سازد. آلیاژهایی که نیکل عضوی از آنهاست دارای خواص زیر هستند:

1-مقاوم در برابر خوردگی

2- مقاوم در برابر حرارت زیاد

نیکل در بیش از 310،000 کالای مختلف از صنایع متنوع شامل نظامی، حمل و نقل، دریایی و معماری و هوافضا کاربرد دارد.

مهمترین کاربرد ورق های نیکل را میتوان در ساخت الیاژهای با ترکیب کروم و فلزات دیگر جهت ساخت فولاد ضدزنگ و فولاد مقاوم در برابر حرارت بالا می باشد.

نیکل را میتوان بصورت ورق، کویل و رول تهیه نمود و امکان تهیه هرسه مورد توسط بازرگانی جهان ترخیص وجود دارد.

 

واردات ورق نیکل، ترخیص ورق نیکل

واردات ورق نیکل، ترخیص ورق نیکل

امار واردات ورق نیکل/ترخیص نیکل:

نیکل در ایران دارای کد تعرفه 75021000 می باشد و حقوق ورودی گمرکی ترخیص نیکل  5 درصد می باشد. هزینه های اصلی واردات ان بیشتر شامل 5درصد حقوق ورودی گمرکی و  9 درصد مالیات ارزش افزوده و 4 درصد مالیات عملکرد و همچنین هزینه های حمل می باشد.

کل ارزش واردات نیکل ایران در یک سال تقریبا 13 میلیون دلار می باشد

می توان گفت بیشتر ورق های نیکل وارداتی از گمرکات بازرگان و بندر شهید رجائی می باشد.

آمار واردات ورق نیکل، امار ترخیص ورق نیکل

جهت مشاوره بیشتر برای محاسبه هزینه واردات ورق نیکل و همچنین اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

همچنین می توانید ترخیص و واردات دستگاه تولید ماسک، ترخیص لوله فولادی، ترخیص الکترود جوشکاری، واردات از ترکیه و دیگر محصولات را در این سایت بررسی نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید

09109076163

/
به ما ایمیل بزنید
/
اسکرول به بالا