واردات دستگاه، ترخیص دستگاه

واردات دستگاه های خط تولید، واردات ماشین الات، ترخیص دستگاه خط تولید

واردات دستگاه های خط تولید، واردات ماشین الات، ترخیص دستگاه خط تولید

یکی از اصلی ترین و مهم ترین فعالیت های بازرگانی جهان ترخیص واردات و ترخیص ماشین آلات و دستگاه های خط تولید می باشد. بازرگانی جهان ترخیص با شعب خود در کشورهای چین، امارات، ترکیه و اروپا و دفاتر خود در گمرکات مهم کشور طی سالیان گذشته توانسته عمده نیازهای تولیدکنندگان و بازرگانان کشور در نیاز به واردات و ترخیص همه نوع دستگاه ها و ماشین الات خط تولید را تامین نماید.

واردات دستگاه، ترخیص دستگاه

 

واردات و ترخیص ماشین الات خط تولید و دستگاه های آن امری کاملا تخصصی می باشد که نیازمند تجربه طولانی و یک تیم کاملا زبده و حرفه ای و مسلط به تمام قوانین و مقررات واردات و ترخیص می باشد. بازرگانی جهان ترخیص با تیم حرفه ای خود خدمات واردات و ترخیص ماشین الات و دستگاه های خط تولید را بصورت صفر تا صد انجام می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می گردد:

1- منبع یابی:

یکی از اساسی ترین مراحل در واردات و ترخیص ماشین الات و دستگاه های خط تولید یافتن بهترین تامین کننده و تولیدکننده از بابت کیفیت و قیمت می باشد . در این مرحله تیم تحقیقات و فنی بازرگانی جهان ترخیص وارد عمل می شود و با شناخت کامل دستگاه و خط تولید مورد نیاز شما و تحلیل دقیق بازارهای بین المللی و یافتن بهترین تولیدکننده از کشورهای مختلف و مذاکره همزمان با آنها و در نهایت انتخاب نهایی انجام میگیرد. در این پروسه تیم ما آیتم های مختلفی را در نظر می گیرد از جمله موارد زیر:

 • سابقه تولید کننده و بررسی رضایت مشتری های قبلی این کارخانه
 • بررسی طول عمر دستگاه های تولیدی و ماشین الات
 • خدمات پس از فروش تولیدکننده
 • اعتبارسنجی فروشنده از بابت اعتماد
 • بررسی قیمت پیشنهادی و مقایسه با رقبای آن
 • نحوه دریافت پول و انتقال ارز و مسائل بانکی

 

2- دریافت پروفرما:

پس از مذاکره نهایی و قطعی شدن فروشنده، مرحله بعد دریافت پروفرما اینویس و عقد قرارداد می باشد. در این مرحله واحد بازرگانی جهان ترخیص وارد عمل می شود و پس از بررسی نهایی تمامی شرایط قرارداد را نهایی می نماید.

3- ثبت سفارش:

حال به مراحل داخلی می رسیم و هفت خان رستم. ثبت سفارش جهت واردات و ترخیص دستگاه های خط تولید و ماشین الات ان توسط دپارتمان ثبت سفارش بازرگانی جهان ترخیص در سامانه جامع تجارت به ادرس www.ntsw.ir  انجام می گیرد.

4- اخذ مجوز از سازمان صمت:

وکلای بازرگانی جهان ترخیص در سازمان صنعت معدن و تجارت با تسلط کامل خود به قوانین و مقررات مربوطه و همچنین بخشنامه های بروز و ارتباطات خوب خود، در این مرحله کلیه مجوزات لازم جهت واردات و ترخیص ماشین الات خط تولید و دستگاه های ان را اخذ می نمایند.

5- تخصیص ارز و حواله:

در مرحله پنجم باید مراحل اخذ مجوز از بانک مرکزی جهت واردات و ترخیص ماشین الات را دریافت نمود و حواله را انجام داد. در نظر داشته باشید کلیه این مراحل دارای جزئیات و پیچیدگی هایی هست که نیاز به تجربه چند ساله و تخصص کافی دارند و به هیچ وجه نباید توسط یک شرکت یا فرد تازه کار انجام گیرد که چنانچه کوچکترین اشتباهی در هر یک از این مراحل رخ دهد کل فرایند واردات و ترخیص به مشکل میخورد.

 • در حواله جات نیمایی 35 درصد ارزش پروفرما توسط بانک به عنوان وثیقه نگداری می شود و بعد از ترخیص ازادسازی انجام میگیرد.                 6- بیمه و بازرسی:

یکی از مسائل پر اهمیت در واردات و ترخیص دستگاه های خط تولید و ماشین الات بیمه و بازرسی از بار می باشد. شرکت بازرگانی جهان ترخیص جهت واردات و ترخیص ماشین الات با یک شرکت معتبر بازرسی قرارداد می بنددو دستگاه ها را قبل از ارسال توسط فروشنده به ایران بصورت حضوری بازرسی و تست می نماید تا صحت و درستی دستگاه ها از بابت کارایی کاملا تایید گردد.

7- حمل:

بخش حمل و نقل بازرگانی جهان ترخیص هماهنگی های حمل دستگاه ها وماشین الات خط تولید به ایران را در کمترین زمان ممکن و با بهترین لاین های جهان انجام می دهند. با وجود تحریم های ظالمانه همواره ما از طریق نمایندگی های خود در خارج از کشور توانسته ایم مشکلات این راه را برطرف نماییمو بدون هیچ مشکلی پروسه را انجام بدهیم.

8- ترخیص:

بعد از ارسال بار به گمرک ایران تیم ترخیص بازرگانی جهان ترخیص حاضر در گمرک با دریافت کلیه اسناد مهر و امضا شده توسط بانک عامل، فرایند ترخیص و اظهار بار را انجام می دهد و در کمترین زمان ممکن ترخیص دستگاه ها و ماشین الات خط تولید انجام میگیرد.

 

*** جهت واردات و ترخیص دستگاه ها و ماشین الات خط تولید کافیست با بازرگانی جهان ترخیص تماس حاصل فرمائید.

 

هزینه واردات و ترخیص دستگاه و ماشین الات خط تولید:

بر اساس گزارشات بازرگانی جهان ترخیص واردات و ترخیص ماشین الات خط تولید و همچنین دستگاه ها شامل هزینه هایی می شود که در زیر به اصلی ترین آنها اشار می کنیم:

 • هزینه خرید جنس و حواله به فروشنده
 • ثبت سفارش و مجوزات مربوطه
 • هزینه حمل تا گمرک ایران
 • حقوق ورودی براساس تعرفه موجود درکتاب قانون مقررات صادرات و واردات
 • 9 درصد ارزش افزوده
 • 4 درصد مالیات علی الحساب
 • هزینه ترخیصیه، دموراژ و انبارداری
 • ترخیص
 • کارمزد کارت بازرگانی
 • هزینه های یاد شده هزینه های کلی می باشد و بسته به شرایط میتواند کمتر یا بیشتر شود.

** جهت براورد هزینه های واردات و ترخیص ماشین الات و دستگاه های خط تولید و همچنین استعلام هزینه های آن کافیست با بازرگانی جهان ترخیص تماس حاصل فرمائید تا در کمترین زمان هزینه های تمام شده شما بصورت دقیق محاسبه و با جزئیات برای شما ارسال گردد.

چند نمونه از دستگاه های وارداتی و ترخیص شده را خدمتتان ارائه می کنیم:

واردات و ترخیص دستگاه تزریق پلاستیک

واردات و ترخیص خط تولید فیلم پلاستیک

واردات و ترخیص ماشین الات تولید پلاستیک

واردات و ترخیص ماشین چاپ

واردات و ترخیص خط بازیافت فیلم پلاستیک

واردات و ترخیص دستگاه پرفراژ

واردات و ترخیص دستگاه تولید ساک نانوون

واردات و ترخیص انواع ماشین تزریق

ترخیص و واردات خط تولید ظروف گیاهی

واردات و ترخیص دستگاه تولید ماسک

واردات و ترخیص دستگاه بسته بندی

واردات و ترخیص خط تولید در و پنجره یو پی وی سی

واردات و ترخیص خط تولید ماسک سه لایه تمام اتوماتیک

واردات و ترخیص خط تولید ماسک تمام اتوماتیک

….

*** جهت واردات و ترخیص هر نوع دستگاهی کافیست با کارشناسان بازرگانی جهان ترخیص تماس حاصل فرمائید تا با یک مشاوره رایگان در مسیر درستی قرار گیرید.

ترخیص دستگاه، واردات دستگاه از چین

 

ضوابط معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید:

بر اساس گزارشات وکلای ما از ارگان ها وسازمان های درگیر در واردات و ترخیص ماشین الات و خطوط تولید، باستناد ماده 119 قانون امور گمرکی در صورت دارا بودن یک سری شرایطی و به تشخیص وزارت صنعت معدن و تجارت، واردات دستگاه های خط تولید یک سری از تولیدی ها از پرداخت حقوق ورودی معاف هستند. ماشین آلات خط تولید در مراحل بهره برداری و پس از آن مشمول معافیت می‌شود؛ همچنین تجهیزات اصلی و جانبی خط تولید، انواع قالب ، ابزار آلات مخصوص و ملزومات سرمایه‌ای خط تولید مشمول معافیت بوده و صرفاً  اجزاء و قطعات یدکی و مواد مصرفی مشمول معافیت نمی‌شوند.

*** بازرگانی جهان ترخیص با سابقه طولانی در امر واردات و ترخیص ماشین الات مورد نیاز خط تولید، همواره توانسته است از حداکثر معافیت های موجود جهت کاهش هزینه واردات و ترخیص استفاده نماید تا فشار کمتری به تولیدی ها و تاجران وارد گردد.

 • جهت دریافت معافیت از پرداخت حقوق ورودی واردات و ترخیص دستگاه های خط تولید کافیست بازرگانی جهان ترخیص تماس حاصل فرمائید.

*** در صورتیکه قصد واردات دستگاه های خط تولید دارید جهت مشاوره و استعلام هزینه های ان وهمچنین انجام کل پروسه واردات و ترخیص بصورت صفر تا صد کافیست با بازرگانی جهان ترخیص تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید

09109076163

/
به ما ایمیل بزنید
/
اسکرول به بالا